Aktuality

Autorská čtení, setkání a všechny další novinky "co, kde, jak a proč".... Sledujte aktuality a nic vám neuteče.  

Sledujte mě na Facebooku

 F.O.O.D PIKNIK 2020 Ladronka (30.8. 2020)

Děkuji za možnost vystoupit na jedinečné akci pořádané časopisem magazínem F.O.O.D. Všichni se mohli přesvědčit, jak snadná je výroba tradičního indického sýru panýr a kolik inspirace indická kuchyně nabízí pro každý den. K ochutnání jsem připravila panýrové pakory s tamarindovým čatní.

118651020_687140655347819_3059991400745944218_n

!Od září 2020 zahajuji kurzy indicko-pákistánské kuchyně podle mé kuchařky Život s chutí kari!

Kurzy se budou konat v krásném prostředí kuchyňského studia Noblessa na Rohanském nábřeží 693/10, Praha 8. Vyberte si zaměření kurzu a termín. Pro více informací sledujte aktuality, můj facebook nebo webovky e-shopu www.gurmankoreni.cz 

kurzvareni_L_male

 

16.11. 2019 Gurmet den v OC City Park Jihlava

Mám velikou radost, že jsem byla jako host pozvána na prestižní kulinářskou soutěž středních škol o cenu francouzského "michellinského" šéfkuchaře Philipa Milla. Česká republika je vůbec první stát mimo Francii, kde se o titul bude bojovat - a já mám tu čest být u toho...

Akce se koná 16. listopadu v OC City Park Jihlava. Těším se na Vás ve 14,00 hodin na hlavním pódiu, kde probíhají rozhovory s autory, čtení a autogramiády.

Těším se na Vás!

Bez názvu

(3.10. 2019) Slavnostní křest knížky Život s chutí kari v paláci Neoluxor

Kmotra, herečka národního divadla Pavla Beretová pokřtila knížku vzácným skořicovým olejíčkem, který si dovezla z Indie. 

1

Protiklady se přitahují: Vpravo kmotra Pavla Beretová, vlevo autorka Valijah Klásová.

2

Paní Beretová příjemně překvapila bezprostředností a milým vystupováním. Divákům přečetla i krátkou ukázku z knížky. 

6

Gratulanti měli velmi široké věkové rozpětí :-)

7

Křest na kterém se výjimečně nepodepisovala jen autorka čtenářům, ale čtenáři se do pamětního výtisku podepisovali i autorce.

8

Zleva: autorka s partnerem, kmotra knížky Pavla Beretová a moderátorka Ivana Oberhofnerová.

5

Ochutnávkový stůl se proměnil v živý diskuzní kroužek. Dobrotky se nejen ochutnávaly, ale i fotografovaly...

9

3

Na malování hennou se nechaly zlákat nejen ženy ale i muži. Šazíla jim na rukou vytvořila nádherné slavnostní ornamenty.

10

 

(15.9. 2019) Přijměte mé srdečné pozvání na slavnostní křest knížky Život s chutí kari. Potkáme se 3. října v pět hodin na Václavském náměstí v Paláci knih Luxor. Těšit se můžete na ochutnávku, soutěž o balíčky s knížkami a indickými specialitami nebo si na dlaň nechte hennou namalovat symbol pro štěstí. Já se budu naopak těšit na Vás a na to, že se mi podepíšete do knížky (ano - VY MĚ!). 

pozvanka_web