Aktuality

Jedinečné kurzy vaření indické kuchyně v Praze!

Od března 2022 pořádáme prezenční kurzy vaření. Vaříme přímo v indické restauraci. Kapacita kurzu pouze 4 osoby - individuální přístup. Kurz vedu spolu s indickým šéfkuchařem, vaříme přímo s kurzisty. Autentické suroviny, domácí i restaurační receptury, profesionální postupy a vybavení.

Po práci v kuchyni následuje tradiční indické stolování v příjemném prostředí luxusní restaurace. 

Naučíte se techniky tradičního vaření poctivé domácí kuchyně i klasickou "restaurační indii", jak ji máte rádi. Termíny a objednání kurzů ZDE

kurzvareni_L_male

 

Vánoční nabídka 2021:  Video-kurz indické kuchyně v dárkové kazetě včetně balíčku s kořením, moukou atta, basmati, indickým ghí a dalšími specialitami. Vybrat si můžete ze dvou variant: Menu s masem "Máslové kuře" nebo vegetariánské bez masa.

krabicka2

 

V prodeji mé video-kurzy vaření indické kuchyně včetně balíčku se speciálními ingrediencemi indické kuchyně 

Kurzy lze objednat - ZDE

kari imageL 

F.O.O.D PIKNIK 2020 Ladronka (30.8. 2020)

Děkuji za možnost vystoupit na jedinečné akci pořádané časopisem magazínem F.O.O.D. Všichni se mohli přesvědčit, jak snadná je výroba tradičního indického sýru panýr a kolik inspirace indická kuchyně nabízí pro každý den. K ochutnání jsem připravila panýrové pakory s tamarindovým čatní.

118651020_687140655347819_3059991400745944218_n

 

16.11. 2019 Gurmet den v OC City Park Jihlava

Mám velikou radost, že jsem byla jako host pozvána na prestižní kulinářskou soutěž středních škol o cenu francouzského "michellinského" šéfkuchaře Philipa Milla. Česká republika je vůbec první stát mimo Francii, kde se o titul bude bojovat - a já mám tu čest být u toho...

Akce se koná 16. listopadu v OC City Park Jihlava. Těším se na Vás ve 14,00 hodin na hlavním pódiu, kde probíhají rozhovory s autory, čtení a autogramiády.

Těším se na Vás!

Bez názvu

(3.10. 2019) Slavnostní křest knížky Život s chutí kari v paláci Neoluxor

Kmotra, herečka národního divadla Pavla Beretová pokřtila knížku vzácným skořicovým olejíčkem, který si dovezla z Indie. 

1

Protiklady se přitahují: Vpravo kmotra Pavla Beretová, vlevo autorka Valijah Klásová.

2

Paní Beretová příjemně překvapila bezprostředností a milým vystupováním. Divákům přečetla i krátkou ukázku z knížky. 

6

Gratulanti měli velmi široké věkové rozpětí :-)

7

Křest na kterém se výjimečně nepodepisovala jen autorka čtenářům, ale čtenáři se do pamětního výtisku podepisovali i autorce.

8

Zleva: autorka s partnerem, kmotra knížky Pavla Beretová a moderátorka Ivana Oberhofnerová.

5

Ochutnávkový stůl se proměnil v živý diskuzní kroužek. Dobrotky se nejen ochutnávaly, ale i fotografovaly...

9

3

Na malování hennou se nechaly zlákat nejen ženy ale i muži. Šazíla jim na rukou vytvořila nádherné slavnostní ornamenty.

10

 

(15.9. 2019) Přijměte mé srdečné pozvání na slavnostní křest knížky Život s chutí kari. Potkáme se 3. října v pět hodin na Václavském náměstí v Paláci knih Luxor. Těšit se můžete na ochutnávku, soutěž o balíčky s knížkami a indickými specialitami nebo si na dlaň nechte hennou namalovat symbol pro štěstí. Já se budu naopak těšit na Vás a na to, že se mi podepíšete do knížky (ano - VY MĚ!). 

pozvanka_web